Oferta fermowa
Rozwiązania dobrane do indywidualnych potrzeb
Slider

Żywienie brojlerów

Dynamiczny rozwój branży drobiarskiej sprawił, że efektywna produkcja brojlerów zachęca do stosowania indywidualnych rozwiązań dopasowanych do specyfiki danej fermy.

Schaap-Pol proponuje swoim klientom program żywienia drobiu bazujący na nowo powstałym asortymencie pasz. Podstawą programu są dwie kompatybilne linie pasz: TEMPO i VITA, które mogą być używane naprzemiennie w zależności od warunków panujących na fermie oraz bieżących realiów rynku.

Rozwiązania żywieniowe TEMPO i VITA, oparte są na profilu białka idealnego zgodnego z koncepcją idealnego profilu aminokwasowego. Białko w tej formie jest łatwo przyswajalne przez ptaki.

W zależności od doświadczeń zdobytych podczas poprzednich rzutów produkcyjnych oraz warunków bieżących nowa strategia żywieniowa oferowana przez naszą firmę umożliwia idealne dopasowanie żywienia, tak aby osiągnąć najlepsze wyniki. W zależności od strategii można uzyskać intensywne i szybkie przyrosty lub przyrosty spokojne i kontrolowane.
Wybór taktyki zależy od warunków i celów stawianych przez hodowcę.

Żywienie kur niosek

Schaap-Pol oferuje szeroką gamę produktów dla niosek zarówno w okresie odchowu  jak i produkcji. Osiąganie najlepszych efektów przy możliwie najniższych kosztach jest na dzień dzisiejszy celem nowoczesnej hodowli. Program żywieniowy Schaap-Pol to dobór wysokiej jakości surowców do produkcji pasz w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji i stałą dbałością o strukturę paszy.  Nasze produkty mają za zadanie utrzymać wysoką produkcję w stadzie, dobrą jakość skorup przy utrzymaniu masy jaj dając jak najbardziej efektywne wykorzystanie pasz.

Oferta pasz dla niosek towarowych obejmująca kilka linii dostosowanych odpowiednio do rasy, wieku, wymagań pokarmowych  pozwala na opracowanie z hodowcami rozwiązań pozwalających na osiąganie optymalnych rezultatów z uwzględnieniem specyficznych regionalnych warunków.

Jeśli masz pytania dotyczące składu lub ceny pasz dla drobiu w naszej firmie – zapraszamy do kontaktu.