"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  poddziałania 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" zostanie zrealizowana operacja pod tytułem:
"Montaż linii do granulacji mieszanek paszowych z funkcją otoczkowania  i dodawania ziarna pszenicy oraz instalacja ogniw fotowoltaicznych w  zakładzie w Połczynie", mająca na celu wzrost konkurencyjności  przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie nowych procesów i produktów w  zakładzie w miejscowości Połczyno oraz instalację OZE.

Na skutek realizacji operacji zostanie osiągnięty wskaźnik operacji:
utrzymanie poziomu umów długoterminowych zawartych z producentami rolnymi na zakup surowca/przyjęcie do usługowego przetwarzania lub przechowywania ilości powyżej 50 %.

Kim jesteśmy

Schaap-Pol siedziba firmyFirma Schaap-Pol Sp. z o.o. jest firmą z udziałem kapitału niemieckiego (www.schaap-gmbh.de).

Schaap-Pol Sp. z o.o. produkuje mieszanki na licencji holenderskiej firmy paszowej
De Heus  (www.de-heus.nl), która jest niezależną rodzinną firmą będącą jednym z liderów w produkcji pasz pełnoporcjowych w Holandii, działającą na tym rynku od trzech pokoleń.

Najważniejsza dla naszej firmy jest jakość oferowanych przez nas produktów i zadowolenie naszych klientów. Dbałość o najwyższe standardy pozwala nam na ciągłe udoskonalanie naszej oferty i wychodzenie naprzeciw oczekiwań hodowców. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i kompetencjom naszych pracowników klienci firmy Schaap-Pol mają gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów oraz profesjonalne doradztwo.

Jesteśmy producentem mieszanek pełnoporcjowych i uzupełniających dla wielu grup zwierząt hodowlanych. Dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do dużych ferm hodowlanych jak i do małych gospodarstw poprzez rozbudowaną sieć dealerską.

Jakość

Dostawa paszyNasze produkty cechuje wysoka i stabilna jakość. Produkcja pozostająca pod stałą kontrolą Działu Jakości, rozwiązania oparte na latach doświadczeń i współpraca z firmami będącymi czołowymi przedstawicielami w przemyśle żywienia zwierząt gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Dla zapewnienia wiarygodności naszych dążeń do wytwarzania wyrobu wysokiej jakości, wdrożyliśmy w naszej firmie systemy kontroli jakości HACCP i ISO certyfikowane przez TUV.

Gwarancja sukcesu

Jesteśmy firmą dopasowującą rozwiązania do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasi w pełni wykwalifikowani pracownicy służą swoją wiedzą w zakresie doradztwa zootechnicznego, pomagając naszym klientom rozwijać ich biznes.

Pracując z naszymi klientami pomagamy osiągać im sukces.


rzetelna firma